Blue denim shirt/dress

Je to už nějaký ten pátek, co jsem si četla článek o tom, jak někdo může jíst cokoliv a nenabere ani kilo a naopak člověk, který se musí neustále hlídat, nabere jen z „pomyšlení“ na jeho oblíbené ( nezdravé ) jídlo. V článku bylo jasně řečeno, že největší podíl, jaké má naše tělo tvary, mají hlavní přičinění geny! Není pravidlo, že ženy které každý den cvičí a trápí svoje tělo v posilovně, z pravidla musí mít štíhlou postavu. S geny, s naší životosprávou nebo i to, jak se chováme ke svému tělu. To vše má na to velký vliv a tělo nám to dává jasně najevo. Já do svých dvaceti pěti let mohla jíst jako utržená ze řetězu a měla jsem i přes to všechno dokonalou postavu. Pak přišel zlom! Od svých patnácti let jsem pracovala a byla jsem zvyklá na fyzickou práci. Byla jsem neustále v jednom kole, ale nyní je to všechno jinak. Nyní, ve svých dvaceti sedmi letech si musím dávat pozor na to, co jím a hlavně více dbát na velikosti svých proporcí, pomocí cviků a posilování. Jsem v klidu a nejsem ve stresu. To samo o sobě dost vypovídá a přidává mi to na kilech. Změna stravy je tedy zřejmě nutná. Zatím jsem omezila tučné výrobky, ale vzdát se jich nadobro nechci. A jaká je vlastně pointa? Geny si člověk nevybere. S jakým tvarem postavy se narodíme a budeme se postupně vyvíjet, s tím budeme i nadále žít. Buďto se začneme mít rádi, takový jací jsme nebo budeme neustále se sebou bojovat a trápit se! Vždy má člověk na výběr. Může chodit na různé chirurgické zákroky, ale to vše stojí hromadu peněz a hlavně je tu velké riziko, na které bych neměla odvahu. Já osobně zastávám názor, že si každý musí najít svůj směr, kterým se chce vydat. Hlavní je, mít se rád a hýčkat si tak svoje tělo! To je můj závěr.

Na konci bych ráda ještě napsala něco k outfitu. Modrou tuniku z jemné džínoviny jsem oblékla k bílým sandálkům a černému pásku se stříbrnou sponou. Kabelku jsem zvolila v neutrálních barvách v crossbody stylu. Tunika lze jinak nosit v chladnějším období k legínám a k botám s plnou špičkou. Já kousky do téměř každého období zbožňuji. Proto jsem koupí této tuniky neváhala. Pro inspiraci jsem našla pár kousků, které hravě zastoupí i tu mojí tuniku.

Teď pár otázek na konec. Jste spokojení se svým tělem? Je Vám jedno, jak vypadají Vaše křivky nebo Vám to jedno není? Líbí se Vám více štíhlé postavy nebo jste zastánkyní plných tvarů?

Tunika – Uni Glo, pásek – New Yorker, kabelka – Gessy London Moonstone, sandálky – Botovo, sluneční brýle – old

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments