Burgundy dress and animal pattern

Krásný čtvrtek Vám všem! Počasí si poslední dobou dělá co chce, ale mě to nevadí. Kousky, které mi ležely v šatníku a čekaly, než se zase ochladí můžu s klidem vytáhnout. Poslední asi dva měsíce se snažím věnovat čas svému tělu. Každé ráno vstanu a dám si půlhodinovou rozcvičku včetně posilování. Cvičím podle videí youtuberky MondbergVienna, kterou sleduji už přes dva roky. Na jejich videí se mi líbí, že dává hodně prostoru protahovacím cvikům. Do tréninku zahrnuje jak cviky z jogy, pilates, tak i z baletu. Zpevnění zatím cítím na bříšku a na zadečku. Chci ale docílit kompletního zpevnění. Plánuji taky navštěvovat lekce jogy pro pokročilé a tanec ( zatím se rozmýšlím mezi tancem u tyče a salsou ), ale to až budu připravená. Zatím, dokud mi budou dělat problémy základní posilovací cviky, nebudu se hrnout do ničeho dalšího. A jak to máte s posilováním Vy? Dáváte přednost domácímu prostředí či raději chodíte do posilovny? Moje léta, kdy jsem chodila do posilovny jsou dávno za mnou. Ráda cvičím podle svých možností, v pohodlí domova a to vše za nulovou investici.

Outfit jsem do docela chladného počasí zvolila v business stylu. K úzkým šatům jsem vzala šedý kardigan, zvířecí lodičky a černý, úzký pásek se zlatou sponou. Možná Vás bude zajímat, že pásek je kožený a pamatuje ještě mě, jako malou holčičku v předškolním věku a stéle je ve velmi dobrém stavu. Lodičky od značky Pepe Jeans jste mohli na mně vidět v mém úplně prvním článku zde na blogu. Podívat se na něj můžete ZDE.

Pokud se Vám outfit líbí, budu ráda za komentář nebo za like mojí FB stránce, kam publikuji i fotky z mého Instagramu.

INSPO

Šaty – Vintage Dressing, kardigan – Repeat, lodičky – Pepe Jeans, pásek – vintage, kabelka – Bessie, řetízek s přívěskem – H&M

Xoxo

Mark♥Po

Comments

comments