Nová diamantová kolekce s názvem Coco avant Chanel

Co všechno v této nové kolekci „Coco avant Chanel“ šperků z ateliéru Chanel najdete? Diamantové stuhy, skvostný náhrdelník z perel, safírové krajky, rozkvetlé kamélie z bílého zlata a v neposlední řadě také hodinky. Minulý týden v módním domě v Paříži na Place Vendôme představil Chanel nejnovější haute joaillerie kolekci, kterou zaručeně budete chtít vlastnit.

Celá kolekce vznikla díky příběhu ještě vznikající módní ikony Mademoiselle Coco Chanel, která jednou pro vždy změnila šatníky mnoha žen. Od malých černých, pánského stylu přes jednoduchého a zároveň dokonalého stylu. Výsledkem celé kolekce je jedenáct setů náhrdelníků, náušnic, náramků a prstenů s motivy mašlí a krajek, kterými na počátku své kariéry zdobila své klobouky.

Šperky vás dostanou svojí jednoduchou barevnou paletou. Bílé diamanty nejrůznějších brusů jsou kombinované s japonskými perlami v šedých a chladně růžových odstínech. Jemnost šperků a jejich oslnivý lesk dává vyniknout spinelu, měsíčnímu kameni a morganitům, které rafinovaným použitím působí na celý design šperků.

Nechte se povznést perfektním propracováním každého kousku klenotu a objevíte například romantické motivy ptáčků, skryté hodinky nebo náhrdelník, který ani tak nesedí na kůži, jako že spíš, jako by levitoval.

Podívejte se sami na celou kolekci haute joaillerie „Coco avant Chanel“, ve videu, který minulý týden módní dům představil v Paříži na Place Vendôme.

foto: Chanel

Otázky nakonec

Co říkáte na novou kolekci šperků s názvem Coco avant Chanel pro rok 2017? Máte rádi jemné klenoty? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

 

Comments

comments