COS slaví 10 let a přináší novou limitovanou kolekci

Limitovaná kolekce minimalistické značky COS bude v prodeji od 24. března 2017, seženete ji v butiku i online. Na výběr budete mít z deseti modelů, pro ženy, muže i děti!

Minimalistická módní značka COS slaví 10. narozeniny. Její designeři proto přišli s novou limitovanou kolekcí deseti modelů pro ženy, muže i děti, jejichž hlavní inspirací je japonská kultura. Po celou dekádu zůstala značka věrná své filozofii. Nabízet vysoce kvalitní kolekci tvořenou základními prvky šatníku, nově zpracovanou klasiku a módní nezbytnosti. To vše v moderním, nadčasovém, funkčním a na dotek příjemném designu.

První obchod otevřela značka COS v roce 2007 na Regent Street. Od té doby se rozrůstá po celém světě a vytvořila si pevný vztah se světem umění a designu. Sezónní kolekce COS byly vždy ovlivněny uměním a designem, a protože se značka chce o tuto zálibu podělit se svými zákazníky, investuje do projektů založených na spolupráci se známými i začínajícími umělci, designéry a institucemi. Dosud se podílela na více než 30 projektech napříč Evropou, Asií a USA. 

Střih každého kusu oděvu je vytvořen jako skládačka z plné šíře použité látky, jeden tvar rozhoduje o dalším, takže jsou omezeny jakékoliv přebytky. Díky těmto postupům vznikla čistá a uvážená kolekce s přímočarými siluetami a originálními dimenzemi. Kolekce je vyrobena z lehkých materiálů jako je čistá bavlna a technický polyester, a to v pouhých dvou odstínech, pískové a bílé barvy.

Kreativní ředitelka COS Karin Gustafsson ke kolekci říká: „Náš designerský tým hledal příležitosti, jak si hrát a experimentovat během procesu stříhání a současně nově využít postupy stojící v pozadí designu. Střihači a návrháři pracovali souběžně a využívali historické techniky, které maximalizovaly využití materiálů. V budoucnosti se budeme nadále zaměřovat na efektivní využívání látek a inovativní techniky.“

Limitovaná kolekce ’10‘ bude v prodeji od 24. března 2017, a bude k dostání v buticích i online po celém světě (i v Praze) na cosstores.com.

Dámská kolekce

Pánská kolekce

Zdroj: www.cosstores.com

Otázky nakonec

Jak se vám líbí nová kolekce značky COS? Zaujala vás? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments