Flower look

Nejkrásnější na jaru jsou asi ty slunečné dny, na které jsem se celou zimu tak těšila. Co mě ale vždy potěší a zahřeje u srdíčka jsou rozkvetlé květiny. Většinou se zasním a na tváři se mi objeví úsměv. Když se občas jdu projít, procházím kolem aleji šípkových růží. Hned se mi v tu chvíli zlepší nálada a mám chuť vycestovat a užívat si naprosté svobodě. Chtěla bych se s Vámi podělit o jednu úvahovou myšlenku, která mi pořád lítá hlavou a nedá mi spát ( v dobrém slova smyslu 🙂 ). Přiměla mě k tomu jedna blogerka, teď už spíš youtuberka Anie Songe, když napsala jeden trefný komentář. Jednalo se o příští životy. Po přečtení komentáře jsem si uvědomila, že nechci být žádný komár, kterému jde jen o to, z někoho vysát krev nebo špinavá krysa přenášející nemoci. Chci se vylíhnout jako orel a létat si bez strachu z nemoci nebo z finanční nejistoty. Navíc budu moc lovit krysy a zmanipulované slepice, které následují stádo a nemají svůj názor. Což je fakt skvělý pohled na věc. Nemyslíte? Máte to taky podobně jako já? Ráda přemýšlím nad svojí budoucností. Věřím totiž, že tím nemarním svůj čas a dávám sama sobě naději na můj vysněný život.

Budu ráda za zpětnou reakci v komentáři i za shlédnutí. Pokud si o mně budete chtít zjistit více informací, stačí navštívit mojí stránku na FB, Instagramu nebo Twitteru. Blog markpo.com bude mít snad brzy novou sekci s prodejem oblečení, doplňků, kabelek, bot atd. Vyberou si jak dámy, tak i páni! Až bude vše aktuální, dám vědět na svých sociálních sítí.

Pokud jste vášnivá knihomolka nebo si občas ráda přečtete knihu, ráda bych Vás pozvala na mojí soutěž. Můžete vyhrát knihu 250 zákonů lásky od Petra Casanovi. Více o knize a soutěži naleznete ZDE

Šaty – vintage, sandály – Unze London, sluneční brýle – Humanic, řetízek – BeChick

Přeji krásný a pohodový den. 🙂

Mark♥Po

Comments

comments