H&M Studio – Nová jarní kolekce 2017

Nová jarní kolekce H&M Studio přichází na trh s limitovaným oblečením z organické bavlny, hedvábí a jemných úpletů. Co na ní říkáte? V prodeji bude v pražském Myslbeku od 2. března 2017.

H&M uvádí na trh novou limitovanou jarní kolekci Studio z organické bavlny, hedvábí a jemných úpletů. Jste zvědaví, jak tato kolekce dopadla? Na světlo světa bude kolekce představena 1. března v rámci pařížského fashion weeku. Vy ale čekat nemusíte. Připravila jsem vám na ukázku kousky, které se podle mě povedly.

„Celá kolekce je především o lásce, pozitivním poselství a optimismu. Má v sobě prvky minulosti smíchané s energií dnešní doby, které společně tvoří cestu k nové budoucnosti,“ říká Pernilla Wohlfart, kreativní ředitelka designu H&M. Švédský řetězec oficiálně představí nejnovější kolekci v rámci pařížského fashion weeku 1. března, ale nebojte, nemusíte čekat další půlrok, než se dostane do obchodů.

Značka H&M se rouhodla pro formát „See now, buy now“, který si oblíbila značka jako Burberry, Tom Ford, Tommy Hilfiger, anebo Ralph Lauren. Ve vybraných obchodech (v ČR v pražském Myslbeku) si jednotlivé kousky budete moc pořídit už druhý den po přehlídce a to 2. března 2017. A na co se můžete vlastně těšit?

Romantické prvky baletu a sportovní hi-tech materiály budou k sehnání v jarní koleci H&M Studia. Budete si tak moc pořídit například bílé krajkové šortky z bio bavlny, dlouhé černé šaty s překřížením na zádech z nylonu, hedvábný top s volánovým lemováním, růžovou halenku z transparentního hedvábí, černý úpletový set, dále tílka a kalhoty. Mezi doplňky najdete kotníkové sandále, kožené nazouvací boty a kožené čelenky.

Ani na pánskou jarní kolekce H&M Studio nezapomělo. „Kolekce H & M Studio je především o kontrastech. Představuje rovnováhu mezi tradicí a moderností;. Barvy a textury v kontrastu síly a citu,“ říká Andreas Lowenstam, vedoucí pánského designu H & M. Splývavost a uvolněnost jsou nezbytností pro lehkost pohybu. Návrat k tradiční pánské módě obohacené sportovními prvky, díky této kombinaci vznikají čisté linie obohacené výraznou barvou. Vytváří zajímavé kombinace a rozdílné looky, které mají kořeny v tradičním pojetí módy, ale hledí do budoucnosti.

Otázky nakonec

Jak na vás celá kolekce působí? Zaujal vás nějaký kousek z jarní kolekce H&M Studio? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments