Elie Saab a nová kolekce jaro/léto 2017. Jaká je?

Šaty za miliony korun pro princezny i extravagantní boháče. Takto by se asi daly definovat šaty, které módní návrhář Elie Saab navrhl pro sezonu jaro/léto 2017.

Libanonský módní návrhář Elie Saab dobře ví, co od něj jeho zákaznice očekávají a za co jsou ochotné platit obrovské částky peněz. Večerní róba od Saaba znamená jistý úspěch ve společnosti i na stránkách módních magazínů. Přestože designér pro sezonu jaro/léto 2017 neukázal žádnou převratnou novinku, na výsledném efektu to neubralo.

Inspiraci hledají tvůrci všude možně a zejména se liší v přístupu k ženskému tělu. Jedni je plně respektují, zdůrazňují jeho přirozené křivky a umí se podívat na ženskou krásu, osobnost i sexualitu v jejím pravém světle, druzí si raději hrají. Tělo je pro ně pouhá hračka, žena představuje pouze oživlou panenku, kterou lze modelovat a přetvářet k obrazu svému.

Jemné šifonové a majestátní šantungové hedvábí bylo ozdobeno nákladnými 1000 ručně vyšívanými krystaly s 5000 flitry. Sami šaty se stávají skutečnými šperky a nejen pouhým oblečením. Kolekce je esencí všeho, po čem každá žena ve skrytu duše touží. Saabovy kreace udělají z každé ženy přenádhernou princeznu.

Lesk a třpyt vygradoval závěrečnou svatební róbou. Nevěsta ( viz. obrázek č. 3 ) se ladně nesla po mole, jako by tento okamžik patřil jen ji. A opravdu tomu tak bylo. Podívejte se na video, ať Vám nic neuteče. Kochejte se tou blyštivou nádherou a smyslnou chůzí, kterou modelky propůjčily této kolekci.

Plesová sezóna je v plném proudu. Nechte se inspirovat a udělejte ze sebe okouzlující princeznu, která oslní každého muže. Nemusíte si zrovna kupovat šaty právě od tohoto návrháře. Můžete třeba říct šikovné švadleně, zda by vám podobné šaty neušila. Dnes je možností opravdu spoustu, jak neplatit nehoráznou sumu peněz za šaty.

Celá kolekce na vás čeká ve videu

Otázky nakonec

Zaujala vás nová kolekce od libanonského módního návrháře Elie Saab? Co na ní říkáte? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments