Miranda Kerr a její nová džínová kolekce oblečení

Není žádnou záhadou, že právě modelky se nejčastěji stávají módními návrhářkami! Není tedy divu, že právě Miranda Kerr, úspěšná supermodelka navrhla svou vlastní kolekci džínového oblečení. V prodeji bude již od 1. února.

A proč si Miranda Kerr vybrala zrovna džínový materiál? Kdo tuto uznávanou supermodelku sleduje na jejich sociálních sítí nebo na Pinterestu ví, že džínovina je pro ní jasná volba pro denní nošení. Přes den ji můžete vídat nejčastěji v džínách, na které nedá dopustit. Ať už vychází z módního butiku na Manhattanu nebo z letiště, vždy na ní můžete pozorovat skvěle padnoucí džínové kalhoty nebo sukni s dalším nadčasovým kouskem.

Když Mirandu oslovila módní značka Mother, která denim a nadčasovost také má ráda, neváhala a spolupráci přijala – navrhla limitovanou kolekci celkem dvanácti kousků oblečení. V nabídce nechybí trendy áčková sukně, zvonové kalhoty, šmrncovní overal, trička s nápisem nebo jednoduché slim džíny do pasu s názvem „Easy does it“. Oblečení je už podle střihu velmi dobře nositelné a na materiálu Miranda Kerr také nešetřila.

Kolekce je inspirovaná hlavně 60. a 70. lety v Americe. Hlavními představitelky je Audrey Hepburn, Jane Birkin a Cindy Crawford. Modelka okomentovala tuto kolekci s velkým nadšením se slovy:

Bylo potřeba dbát na pohodlí a na co nejversatilnější střih. Tak, aby design padnul všem ženám, přesně na míru. Pracovala jsem opravdu na každém detailu – od výběru konkrétních odstínů, přes růžové cedulky a zdobení až po samotné logo.

Miranda při tvorbě kolekce myslela i na charitu. Z každého nákupu půjde část peněz na podporu australské nemocnice Royal Hospital for Woman, která pomáhá nemocným ženám a dětem.

Kolekce je v prodeji od zítřejšího dne, tedy od 1. února na stránkách značky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otázky nakonec

Co říkáte na novou kolekci, kterou navrhla Miranda Kerr? Přijde vám nositelná a trendy? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments