Jak bydlí Gigi Hadid a Kendall Jenner

Zajímá vás, jak si bydlí světové top modelky Gigi Hadid a Kendall Jenner? Za svůj roční honorář si mohou dopřát opravdový luxus. Tak se připravte na komfort s velkým K!

Gigi Hadid

Gigi Hadid se narodila v Los Angels v roce 1995 a tam také vyrostla. Její matka je původem Dánka a otec pochází z Palestiny. Vystudovala střední školu v Malibu, kde byla kapitánkou volejbalového týmu a také aktivně jezdila na koních. Poté se přestěhovala do New Yorku kvůli studiím a modelingové kariéře. Modelingu se začala věnovat už v neuvěřitelných 2 letech, kdy byla tváří Baby Guess. Později pozastavila modeling kvůli vzdělání. V roce 2011 se k modelingu vrátila, podepsala smlouvu s agenturou IMG Models a stala se tváří Guess by Marciano pro rok 2012. Později nafotila další tři kampaně pro tuto módní značku. Spolupracovala také s Desigual, Marcem Jacobsem, Chanelem, Michaelem Korsem nebo s Max Mara.V roce 2015 se dokonce objevila na Victoria’s Secret fashion show. V tomtéž roce byla také ambasadorkou kosmetické značky Maybelline. Mohli jsme ji vidět v magazínech jako Teen Vogue, Vogue, Elle nebo Harper’s Bazaar.

Super modelka Gigi Hadid bydlí v luxusním apartmánu v New Yorku – na Manhattanu. Tento byt stál 2.45 millionů dolarů. V nejvyšším patře ve 935 čtverečných stop jsou dvě ložnice, dvě koupelny, prostorný obývák se vstupní místností pro hosty. K bytu patří prorostlá terasa zelení s výhledem na New York a luxusním zahradním nábytkem.

Kendall Jenner

Kendall Jenner se narodila ve stejném roce a dokonce také v Los Angeles. Je známá především z pořadu „Keep Up with the Kardashians“. Kendall začala s modelingem ve 14 letech, kdy podepsala smlouvu s Wilhelmina Models. Její první velký úspěch v modelingu byla kampaň pro Forever 21. Začala se objevovat ve známých magazínech jako Teen Vogue, Vogue Australia a Harper’s Bazaar Arabia. Velký průlom v její modelingové kariéře nastal v roce 2014, kdy začala chodit přehlídky pro značky jako Marc Jacobs, Giles Deacon nebo Chanel. Karl Lagerfeld ji vybral pro přehlídku značky Chanel v Paříži. Spolupracovala také s Bottega Veneta, Pucci nebo Dolce & Gabbana a stala tváří značky Estée Lauder.

Kendall koupila minulý roku 2016 od Johna Krasinski a Emily Blunt nový dům v Hollywood Hill za 6,5 miliónů dolarů. Dům má šest ložnic a čtyři koupelny o třech patrech a posezením ve 4.800 čtverečních stop. Současná rezidence se může mimo jiné pochlubit gurmánskou kuchyní s italským designem nábytku a spotřebiči. Dále prostorným hlavním apartmánem s okny od podlahy až ke stropu s výhledem na panství, průchozí šatnu z masivu a cvičební i masážní místnost. V neposlední řadě také prostornou horní terasu se zahradním nábytkem a honosným výhledem. Dole, pak nesmí chybět bazén s lehátky.

Lákají vás další fotografie? Pak se podívejte na video!

Otázky nakonec

Líbí se vám design, ve kterém žijí Gigi Hadid a Kendall Jenner? Jaký styl nábytku preferujete? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments