Jarní tradiční Jarmark v pražských Holešovicích

Další tradiční Jarmark OnaDnes.cz, na kterém si můžete za lidové ceny pořídit skvělé kousky z druhé ruky ze skříní čtenářek, se blíží. Chystá se pro vás Jarní tradiční Jarmark na Výstavišti v pražských Holešovicích na sobotu 8. dubna 2017.

Kdy: 8. duben 2017 od 9:00 do 17:00 hodin

Brány střední haly a levého křídla Průmyslového paláce se pro návštěvníky otevřou v 9 ráno, kdy už budou všichni prodávající na svých místech. Prodejních míst bude pro vás v levém křídle Průmyslového paláce přichystané bezmála na 500 – plánek zde. Své věci mohou prodávající bezplatně přivézt (a posléze odjet) přímo do areálu.

Návštěvníci se mohou především těšit na celé levé křídlo krásných kousků oblečení, bot, doplňků i šperků které nabídnou prodávající tradičně za zajímavé ceny. Ke zkoušení bude k dispozici 14 kabin se zrcadly.

Zdarma bude na Jarmarku k dispozici magazín Ona Dnes. První dva tisíce návštěvníků dostanou u vchodu tašku s logem OnaDnes.cz. Vstupné je pro všechny (vyjma dětí) symbolických 20 korun. Celou vybranou částku věnuje vydavatel magazínu pro ženy a pořadatel Jarmarku MAFRA. a.s. na sbírku pro rodinu pana Aleše, který má tři malé děti a ve 30 letech ochrnul po náhlé mozkové příhodě. Jemu prostřednictvím nadace Terezy Maxové dětem a Nadace Agrofert přispěje Jarmark také díky aukcím věcí ze skříní známých osobností. Některé z nich přijdou pomoct přímo osobně. V průběhu dopoledne dorazí stylistka Nikola Jirmanová, která přijde poradit s laděním outfitů, a také odborníci na vintage styl, majitelka pražského vintage butiku Ivana Závozdová.

Hlavním partnerem 18. Jarmarku je Aquapalace, jehož stánek najdete ve střední hale, stejně jako stánky dalších partnerů, z nichž většina také přispěje ze své aktuální tržby na charitu. Jsou to například vyhledávači nábytku, slev na nábytek a inspirace z více ověřených kamenných obchodů i e-shopů Favi.cz. Dále Potex, který se postará o neprodané šatstvo, žilní poradna Servier s.r.o., designové cupcakes a sladkosti Velvet bakery Prague, čerstvé džusy a šťávy Fresh Juices, kavárna Starbucks.

Ve střední hale Průmyslového paláce bude pro návštěvníky kromě občerstvení a posezení v relax zóně s obrazovkami a televizí Playtvak.cz opět celodenní program na pódiu. Těšte se na soutěže s moderátorkou Romanou a také na zajímavou tombolu. Za 30 korun může kdokoliv vyhrát například vouchery na kurz parkování v garážích (Mr.Parkit), vouchery na dentální hygienu (Dental office H33), produkty (Body wraps) a celou řadu dalších cen.

S koutkem pro děti od 3 do 12 let pomůže Slevomat.cz. Dvě hostesky a animátor dohlédnou na děti všech věkových kategorií. Pro nejmenší budou k dispozici odrážedla, omalovánky, kinetický písek, dřevěné skládačky, malování, stánek s váhou a kasou. Pro starší pak omalovánky, dětský deník – křížovky, rébusy, malování, barvy na sklo, prolézací tunely a pro ty nejstarší pak například antistresové omalovánky i barvy na sklo.

Kde: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha 7

Comments

comments