Look s Bílými kalhotami a béžovým svetrem s vykrojenými zády

Můj další podzimní outfit, v docela ještě teplém počasí je look s bílými kalhotami, béžovým svetříkem, nude mokasíny a s tmavě hnědou kabelkou s popruhem. Outfit je to opravdu jednoduchý, za to má šmrnc a to díky zajímavě vykrojené vlně, na zádech.

Look jsem doplnila i masivní náhrdelník s bílými a čirými kameny. Nezapomněla jsem ani na důležitý doplněk, a to na malou kabelku s popruhem, do které se mi vejdou veškeré nezbytnosti, které potřebuji mít vždy u sebe. Předloktí jsem doplnila o masivní stříbrno-bílé hodinky značky Diesel. A ano, podprsenku nemám. Nálepky na bradavky jsem zvolila proto, že je svetr háčkovaný a k tomuto looku, by se prostě odkryté bradavky vážně nehodily.

Možná se ptáte, jak jsem si mohla dovolit takovýto outfit, když je momentální počasí deštivé a velmi chladné. Outfit jsem totiž fotila už asi před třemi týdny, kdy bylo ještě opravdu teplé a slunečné počasí a kdy jsem si nechtěla připustit, že zima je už za humny. Podzim je takové období, kdy se připravuji na příliš nelichotivé počasí. Nic proti sněhu, Vánocům nebo Novému roku nemám, jen mi dělají „vrásky na čele,“ty nekonečné vrstvy oblečení. Sázím, proto na opravdu kvalitní materiály, nejlépe vyztužené, které dobře zahřejí a nemusí se dále vrstvit. Zima prostě pro mě není.

Koncem roku budu trochu vylepšovat – měnit šablonu na blogu. Bude přehlednější a zároveň, někdy po novém roce se vrhnu na videa. Bude to pro mě opravdu těžký kalibr, protože žádné zkušenosti s mluvením před objektivem nemám a i celkově mluvený projev neovládám. No nechám se překvapit. Ale rozhodně motivaci dostatečnou mám a rozhodně se nechci držet v ústraní. Youtube, jak řekla jedna moje oblíbená youtuberka, se začíná rozrůstat takovým způsobem, že za chvilku převálcuje televizi. A musím uznat, že na tom opravdu něco bude. A pokud se moje tvrdohlavá hlava a pokojný bojovník uvnitř mě nemýlí, vše dopadne dobře.

Otázky nakonec

Líbí se vám outfit? Máte zkušenosti s mluvením na veřejnosti? A pokud ano, máte nějaké rady do začátku? Za vaše názory budu moc vděčná! Můžete mi je napsat do komentáře.

Kalhoty – H&M, svetr – F&F, kabelka – vintage, mokasíny – Baggatt, náhrdelník – BeChick, hodinky – Diesel, prstýnky – BeChick, Gate

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments