Mel baleríny a tričko s holými zády

Krásný den. Jsem tu s další outfitovou inspirací a s jednoduchým stylingem. Pro tento outfit jsem zvolila džínové šortky od River Island, tričko s holými zády a obula jsem růžové baleríny od značky Mel. Koženou kabelku Borella jsem zvolila v béžové barvě. Chtěla jsem docílit pohodlného a nositelného outfitu do běžného dne. Zároveň jsem se snažila ukázat svojí něžnou stránku osobnosti a nepůsobit na okolí drsným zevnějškem. Protože, vyjádření mé ženskosti mám ve svém stylingu na prvním místě. Článek s názvem Mel baleríny a tričko s holými zády přináší můj pohled na módu i  pohled na moje stravovací návyky.

A co Vy? Jaký styl oblékání preferujete? V jakém outfitu se cítíte nejlépe? Budu ráda, když mi své názory hodíte do komentáře. 🙂

Po velmi dlouhé době, konečně o sobě mohu říct, že můj styl je romantický. Tudíž jemné odstíny růžové, fialkové nebo třeba modré. Vzor se zde vyskytuje květinový, puntíkový i proužkový. Materiál bavlněný, krajkový, džínový i šifonový. Jak už jsem psala v minulém outfitovém článku, můj styl se vyvíjel docela chaoticky. Ještě před nedávnem jsem si myslela, že jsem žena s elegantně ležérním stylem. Stále jsem se ale v oblečení necítila jistě. Stačilo se zavzpomínat na mé dětské časy, kdy se mému okolí ještě nepovedlo mě pomalu předělávat. I přes to, že jsem tvrdohlavá hlava s jasným názorem, občas jsem se nechala zlákat trendy oděvy a doplňky. Proto pointa zní: Oblékám se tak, abych se cítila dobře a to co mi radí v nějaké reklamě, v klidu a s čistým svědomím ignoruji.

Chci tímto přejít z mého stylu oblékání na mé stravovací návyky. Tak jako nehledím na různé trendy, tak si nevšímám masových reklam na tzv. „zdravou stravu“. Po mých zkušeností z dřívějška, bych nedopustila, vzdát se toho, co mému tělu dělá dobře. Mluvila jsem nedávno s jednou mojí kamarádkou, která se mě ptala, proč se nechci stát veganem. Moje odpověď jí ale nezaskočila. Na jednu stranu souhlasím s tím, že by se pokusy na zvířatech měli všude zakázat. Na druhou stranu bych se nikdy nevzdala mléčných výrobků, vajec a už vůbec ne masa všeho druhu. I přes to, že moje tělo momentálně stávkuje a i přes cvičení a posilování se nechce vytvarovat, tak stále zastávám názor, že mu odpírat některé suroviny, by nebylo nejmoudřejší řešení. Raději, ze svého sedavého zaměstnání, budu chodit ven, na delší procházky a časem možná začnu i běhat. Ale to už předbíhám.

Klidně se mi můžete rozepsat v komentáři, zda dáváte přednost normální stravě nebo zda se přikláníte k veganství či jinému druhu stravy a proč. 🙂

Tričko – Amisu, šortky – River Island, baleríny – Mel, kabelka – Borella

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments