MINT Fashion Market v Českých Budějovicích

Netradiční módní doplňky, hudba, program pro malé i velké, jídlo a jedinečná atmosféra. O posledním prázdninovém víkendu zavítá do Budějovic poprvé v historii Fashion Market, módní festival s více než desetiletou historií.

Kdy: 25. srpen 2017 – 26. srpen 2017

V pátek 25. srpna od 13:00 do 22:00 hodin a v sobotu 26. srpna od 10:00 do 22:00 hodin se všichni milovníci módy, designu a umění mohou těšit na akci s názvem MINT Fashion Market v Českých Budějovicích. Ta se o předposledním prázdninovém víkendu představí jako součást festivalu „Město lidem, lidé městu“ poprvé veřejnosti v Českých Budějovicích.

K vidění budou originální doplňky Lovemusic, barevné perspexové šperky Acid-Design, stylové a kované pánské motýlky Ondráček BT, bytové doplňky Jammers Home, móda značky Scura a mnoho dalších zajímavých lokálních značek.

Vedle módy čeká na návštěvníky hodně hudby, program pro dospělé i děti, skvělé jídlo a bezvadná atmosféru, která všechny mintí akce provází.

Centrum města bude opět pokryto 400 metry živé trávy, ve vzduchu budou zavěšeny barevné deštníky a lampiony, tisíce bublin bude létat všude kolem vás, ulice zaplní vůně vybraných gastronomických dobrot, pražené kávy a čerstvých květin. Kromě návštěvníků vyrazí do ulic i akrobati, zpěváci, muzikanti, herci, artisti, malíři, kuchaři, baristi, kadeřníci, floristi, návrháři, architekti, sportovci, také vaši sousedé a určitě všichni vaši dobří známí! Ulice Krajinská, Piaristická a Česká, také Piaristické náměstí a nově i slepé rameno Malše, ulice Panská a část ulice Hroznova vám připraví nevšední zážitek a atmosféru, díky které už naše město a veřejný prostor v něm nebude nikdy vnímat stejnýma očima.

Projekt Fashion Market, který od loňského podzimu používá přídomek MINT, funguje už přes deset let. Za tu dobu navštívil například čtyřiadvacetkrát Brno a devatenáctkrát Prahu. Teď zavítá také na jich Čech.

Kde: ulice Krajinská, České Budějovice

Vstupné je zdarma, lidé si s sebou mohou přivést i svoje čtyřnohé miláčky.

Více informací naleznete na www.mintmarket.cz

Comments

comments