MINT Plzeň Fashion Market

Festival Živá ulice nebude letos opět jen o hudbě a divadle. Všechny fanoušky svěží designové módy totiž potěší i MINT Plzeň Fashion Market, který se západočeské metropole zavítá již popáté. Mezi desítkami prodejců s nabídkou nezávislé módy a designu snadno objevíte originální kousky od českých tvůrců, po kterých byste jinde těžko pátrali. Zpestřete si dva prázdninové dny zajímavými workshopy, přednáškami, poslechem djs a vychutnejte si všechno, co patří k uvolněnému prázdninovému životu.

Kdy: 17. srpen 2017 – 18. srpen 2017

MINT odstartuje dva plzeňské dny plné módy ve čtvrtek 17. srpna ve 14:00 – 21:00 hodin a 18. srpna ve 12:00 – 21:00 hodin, aby zpestřil festival Živá ulice. Pro návštěvníky chystá stánky desítek prodejců, kteří představí všem zájemcům nezávislou módu a design. A o originální kousky zde nebude rozhodně nouze. Program navíc zpestří zajímavé workshopy, přednášky i DJs. 

A na jaké značky se mohou obyvatelé i návštěvníci Plzně těšit? Své kožené tašky a batohy předvede značka Eggo, barevné perspexové šperky přivezou tvůrci z Acid-Design a pohodovou módu nabídne Atom Rat. Chybět nebudou dřevěné šperky a doplňky od Don Wood, bytové doplňky Jammers Home, designové mikiny Scura, trika s límečkem od Monopolo a věci od dalších lokálních značek.

Na akci vystoupí The Tap Tak, Sunflower Caravan, Fast Food Orchestra, Frajara*Putika, Wild Tides, The Hifh Corporation a další. A samozřejmě, že se bude i tančit!

Kde: Náměstí Republiky, Plzeň

Vstupné je zdarma a bez bariér.

Více informací naleznete na www.mintmarket.cz

Comments

comments