Oblíbené módní nákupy – červen 2017 v Praze

Už máte na tento víkend vymyšlený plán, kam zavítat na nějakou módní akci? Určitě nezapomeňte dorazit na událost, na kterou se vyplatí zajít. Prague Fashion Market již tento víkend chystá již 19. MINTí reprízu, která se tentokrát přesune pod koruny stromů na pražské Karlovo náměstí. Prostor nabídne spoustu módy, šperků i doplňků. A navíc delikatesy z nabídky street stánků.

Kdy: 23. červen 2017 – 24. červen 2017

Na Karlově náměstí bude několik desítek stánků lokálních prodejců. Těšit se můžete na aktuální módní kolekce značek Mikela de Luka, La Klara nebo Dressing. Dále modely pro malé i velké od Olé Made of Stars nebo Alter-native, dětskou pohodovou módu Shark in the park, extravagantní šperky VO-KA nebo Acid Design. Zajímavostí bude také obchůdek Jane Bond Special, nabídka stylového papírnictví Kaš-mi-daš nebo POP PAP knižní studio, které nabízí originální hravé knihy a výrobky z papíru pro děti.

Po celý víkend bude k dispozici doprovodný program, velká porce workshopů a divadel pro malé i ty nejmenší. Festival nezapomněl ani na občerstvení, o který se postarají Asia Point, Paella Don Olino a něco sladkého nabídne Dada Cakes.

MINT Prague Fashion Market není pouze o nakupování, ale je také o setkávání se zajímavými a tvůrčími lidmi, pohodové atmosféře i hudbě.

Kde: Karlovo náměstí 1/23, Praha

Vstupné je na akci zdarma.

Otevírací doba

Pátek 23.6.2017: 11:00 – 19:00 hodin
Sobota 24.6.2017: 10:00 – 19:00 hodin

Více informací naleznete na www.mintmarket.cz

Comments

comments