Odhalená ramena s tutu sukní

Možná víte, že odhalená ramena jsou v letním i jarním období velmi šmrncovní. Já si toho jsem také vědoma. O tomto trendu jsem psala v článku ZDE pro online magazín Dailystyle.

Ke konci léta jsem si připravila outfit, který srší barvami a kde odhalená ramena mají pré! Taky jste možná postřehli, že byly topy s odhalenými rameny opět toto léto trendy. Nosily je blogerky, celebrity a ne jeden magazín napsal článek právě o tomto velmi sexy looku. Já jsem nebyla výjimkou. Růžovo-bílou halenku s ozdobnými ramínky jsem nakombinovala k bílé tutu sukni a tyrkysové kabelce od značky LYDC. Jako doplněk jsem zvolila sluneční brýle s kovovými obroučky ve zlaté barvě a obula jsem šedé sandálky s dřevěnou podrážkou a s podpatkem.

Změny na blogu

Pomalu začínám přidávat nová témata na svůj blog. Začínala jsem pouze s outfitovými články a i na mně to byla po čase už nuda. Momentálně jsem našla zálibu v tzv. travel článcích a v bydlení. U líčení a outfitech samozřejmě také zůstanu, ale bude jich poměrně méně, než tomu bylo doposud. Možná jste si všimli, že jsem změnila na blogu kategorie. V rubrice Lifestyle najdete cestovní a články o bydlení. Budu se snažit, abych dodávala zajímavou inspiraci, která vám bude k užitku. Na co se ale můžete těšit je recenze o kšiltovkách značky FAKE Factory nebo článek s tipem o bydlení tzv. Earthship, neboli Zeměloď, což jsou domy z odpadu. Nejznámější taková stavba v ČR se nachází na Sázavě. Více informací již v samotném článku zde na blogu!

Otázky na konec

Jaký názor máte na halenky s odhalenými rameny? Dáváte tomuto trendu palec nahoru nebo se mu naopak vyhýbáte? Odpovědi mi můžete napsat do komentáře. Budu ráda za každý váš názor 🙂

Tutu sukně – vintage, bílá sukně – H&M, halenka – Metrofive, sandálky – Las cosas de Laura, kabelka – LYDC

Přeji krásný den 🙂

Mark♥Po

Comments

comments