Oskar 2017: Přehlídka nejkrásnějších šatů na červeném koberci

Přehlídka nejkrásnějších šatů na červeném koberci i letos byla výjimečná. Krásných šatů a hlavně žen se to zde jen hemžilo. A jaké šaty a šperky si letos hvězdy vlastně vybraly na Oskar 2017?

Oscarová noc 2017 plná hvězd je za námi! V Los Angeles byly v noci z neděle na pondělí už po 89. předány ceny americké filmové akademie. Hitem roku se podle očekávání stal muzikál La La Land Damiena Chazellea. Z celkového počtu 14 nominací si odnesl celkem 6 sošek. Nejlepším hercem roku byl vyhlášen Casey Affleck za roli ve filmu Místo u moře, cenu pro nejlepší herečku si pak odnesla Emma Stone za výkon v nejvíce ceněném snímku La La Land. Cenu za nejlepší film získalo drama Moonlight.

Teď se vrátíme zpět k hlavnímu tématu tohoto článku. Předávání zlatých sošek Oscarů je nejen největším filmovým svátkem, ale také nejsledovanější módní přehlídkou roku. Jakým návrhářům letos daly hvězdy zelenou a převedly jejich skvostné šaty v plné kráse?

Celebrity si na předávání Oscarů daly opravdu výjimečně záležet a neponechaly jediný detail náhodě. Několika denní přípravy se vyplatily. Tento, jako asi každý ročník si budeme dlouho pamatovat. A v žádném případě nezáleží, kdo vyhrál nebo odešel domů s prázdnýma rukama. Tento ročník se zapsal jako rok nejkrásnějších šatů!

Podívejte se na nejlepší momenty na červeném koberci. O krásné šaty a ještě smysluplnější ženy nebude nouze. O tom nepochybujte 🙂

 

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments