Outfit s pruhovaným tričkem nad pupík

Nový outfit s pruhovaným tričkem nad pupík a s fialovými šortkami je právě na blogu. Pruhované tričko ve mně evokuje slunečné počasí, kdy trávím čas u vody v ČR nebo v zahraničí. Dovolenkové období je momentálně v největší špičce, ale mně tento boom naprosto minul. Nějaký větší výlet plánuji, ale nejdříve tak příští rok, někdy na přelomu zimy a jara. Teď momentálně mám tolika práce, že se kolikrát, celý den, nehnu od počítače. Plánovala jsem si i trochu shodit na váze, ale silně pracovní vytížení mi to nedovoluje. Dokonce zanedbávám i svoje sociální sítě, za což se všem chci omluvit a to hlavně i sama sobě. A protože si to beru dost osobně, vážně uvažuji a lepším naplánování.

Chci totiž přidat ještě jednu kategorii a ve finále bych publikovala dva až tři články týdně. Jeden by byl outfitový, druhý líčící a třetí cestovní. Zatím si opravdu nejsem jistá, v jakém pořadí a hlavně v jaký den, budou články publikovány. Budu se ale snažit, psát všechny tři kategorie ve stejném množství. Jinak cestovní sekce by se dělila na Českou republiku a zahraničí. Zahraniční pobyty by byly o dost luxusnější a možná pro mnohé cenově nedosažitelné. Ale pro inspiraci i motivaci bude tento druh článků skvělým materiálem. Mohu prozradit, že první travel článek bude z české kotliny. Bude přizpůsobený jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. Vybere se tudíž opravdu každý. Zatím ale nečekejte moje vlastní postřehy z daného pobytu. Cestovního ducha sice mám, ale časově bych to opravdu nedala a po pravdě uvidíte sami, že by to bylo nezvládnutelné samo o sobě.

Otázky na konec:

Pokud máte tipy a témata, o kterých chcete, abych napsala, klidně mi je můžete připsat do komentáře. Budu ráda i za Váš názor na outfit s pruhovaným tričkem nad pupík. Zda také rádi nosíte proužky na oblečení a jak na Vás působí. 🙂

Tričko – Atmosphere, šortky – Y&P, sandály – Ipanema, sluneční brýle – vintage

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments