Perfumes: Summer tips

Parfémy nebo toaletní, parfémované vody jsou mojí nezbytnou součástí běžného dne. Bez nich bych se cítila nejistá. Po dlouhém bádání a zkoušení všemožných rádoby toaletek mi šla už hlava kolem. Protože, jak už to u levných vůní bývá, po lehkém pocení se vůně změní na cosi nevídaného. Nechci to tady popisovat, jelikož nechci psát žádné nechuťárny! Však to dobře znáte. Myslím, že každý měl tu čest s nekvalitní vůní, která byla horší než lepší. A proto jsem udělala konečnou tečku, za touto opravdu nepovedenou minulostí a vsadila jsem na zajímavé a kvalitní vůně. Připravila jsem si mojí top čtyřku parfémovaných vod, které jsou pro jaro\léto jako stvořené. Využívám je jak k vodě, tak i do města nebo za zábavou. Přesnou mojí charakteristiku si můžete přečíst níže.

  • EDT Zelený čaj & Hořký pomeranč: Tuto vůni jsem si zamilovala. Má svěží, jiskřivou, citrusovou vůni. Je ideální na jaro/léto a využití má velmi pestré. Nosím ji k vodě, do města, na večerní akce. Hodí se ale spíš pro volný čas. Rozhodně bych si jí nevzala na pracovní schůzku. Je vhodná pro ženy i muže! Dokonce si jí zamiloval i můj protějšek. 🙂 Má velmi dobrou výdrž. Stačí nastříkat jednou nebo dvakrát za den.
  • L’occitane Pivoine, parfémovaná voda pro ženy: Příjemný květinový parfém, který neurazí žádnou ženu. Je vhodná na jaro, léto i podzim. Hodí se do společnosti i pro volný čas věnovaný přátelům. Má silnější intenzitu parfemace a výdrž je velmi dobrá. Stačí nastříkat jednou za den a máte vystaráno. Má jednoduchý flakónek, proto se vejde i do menší kabelky.
  • Lanvin Eclat D´Arpege, parfemovaná voda pro ženy: Opět svěží, sladká vůně s esencí šeříku s květy broskví, zeleného čaje a červené pivoňky. Má nádherný design flakónku. Výdrž má výbornou. Opět stačí nastříkat jednou nebo dvakrát za den. Tato vůně se hodí do práce, za zábavou i na večeři se svojí drahou polovičkou. Je až neuvěřitelné, ale nepotkala jsem ještě nikoho, komu by tato vůně nevoněla. A je k dostání snad v každé drogérii nebo parfumérii.
  •  Parfémovaná voda Butterfly od Avonu: Tato parfémovaná voda pro ženy má sladší vůni než parfémy předešlé. Dá se nosit celoročně. Hodí se jak do horkých letních dní, tak i do zimního období. Proto, pokud hledáte universální vůni, pak jste narazily na tu pravou! Je cítit po konvalinkách a nektarinkách. Je to decentní sladká vůně. Je označovaná za podobný parfém, jaký nosila princezna Diana. Má velmi dobrou výdrž.

Vůně jsou všechny k dispozici v galerii pod článkem. Stačí kliknout na každý z nich a dostanete se přímo na stránky daného produktu.

Budu ráda, když mi do komentáře napíšete své favority nebo vůně, které si plánujete koupit. Možná, díky Vašim tipům najdu další skvělý parfém do své sbírky. 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments