My photo makeup: Rainbow Liner

Krásné odpoledne Vám všem! Moje další inspirace na téma duhové linky je připravená. Líčení, které Vám každý týden budu přinášet na svůj blog si můžete krok za krokem vyzkoušet již nyní! V letním období jsou barevné linky velmi populární a není tedy na škodu si trochu za experimentovat. Takový styl líčení se hodí na různé oslavy narozenin, k vodě nebo plážovou párty. Naopak se nehodí na pracovní schůzku nebo do divadla. Láká Vás barevné líčení? Pokud ano, pak jste tu správně! Opět Vám krok za krokem nastíním svůj způsob líčení. Nehledejte v tom žádné těžkosti. Při pravidelném trénování, Vám půjde technika v líčení od ruky a navíc se budete moc spoléhat pouze sami na sebe. A o tom to všechno je! 😉

 

ZÁKLADNÍ FOTO MAKEUP

 1. Fixační gel pod makeup: Fixační gel jsem nanesla na celý obličej a důkladně rozetřela. Má schopnost vyplnit rozšířené póry.
 2. Korektor Mary Kay ( Ivory 2 ): Korektor jsem nanesla prsty na střed čela, kořen a hranu nosu, na vrásku od úsměvu a prohlubeň mezi dolním rtem a bradou.
 3. Podkladová báze Mary Kay( Beige 1 a Ivory 4 ): Oba makeupy jsem smíchala, než jsem dosáhla správného odstínu. Nanesla jsem plochým štětcem na makeup a důkladně rozetřela až k vlasům a krku.
 4. Korektor Maybelline: Korektor od Maybelline jsem nanesla na dolní a horní část očního okolí. Stíny mi vydrží na tomto produktu celý den!
 5. Camouflage Catrice: Korektor od Catrice využívám na nedokonalosti na pleti. Tím myslím pupínky nebo žilky. Aplikuji štětečkem na korektor.

 

LÍČENÍ OČÍ

 1. Paletka Makeup Revolution Světlý tělový stín: Světlý stín jsem zvolila na celé pohyblivé víčko.
 2. Hnědý matný stín: Matným stínem v hnědém odstínu jsem nanesla na ohyb oka a rozetřela blendícím štětečkem do ztracena.
 3. Světle hnědý stín: Světle hnědý, až tělový stín jsem použila pro lepší blendící účinek.
 4. Šedý stín: Šedý stín jsem pro výraznější pohled nanesla do vnějšího koutku oka, ohybu oka a opět pořádně rozetřela, až do dvou třetin směrem ke středu.
 5. Bílá tužka She: Bílou tužku jsem si pořídila, aby se mi dobře nanášely barevné stíny a hlavně, aby měly silnou barevnou pigmentaci. Tento krok nebyl vůbec špatný, ale s tužkou už to bylo horší. Na takové líčení, doporučuji pořídit bílé, gelové linky, se kterými půjde bezvadně vytvořit linky s ocáskem. S touto tužkou od She to bohužel nešlo. Drolila se a byl to s ní opravdu  boj. Nakonec se dokonalá linka nekonala a musela jsem linku zakončit těsně o vnějšího koutku oka.
 6. Paletka Sleek ( i – CANDY ) – Stín Apple Sour: Světle zelený stín jsem nanesla do vnitřního koutku. Nanesla jsem ho plochým štětečkem s oválnými hrany a pouze jsem stín v ťukala do víčka. Další stíny jsem nanesla stejně a v závěru jsem hrany lehce rozmazala, aby přechody nepůsobily ostře. U dalších bodů je postup naprosto stejný.
 7. Stín Pear Drop
 8. Stín Flump
 9. Stín Strawberry Sherbet
 10. Stín Bubble Gum
 11. Černý stín z paletky Makeup Revolution: Černým stínem jsem hotovou duhovou linku zvýraznila černou linkou. Zvolila jsem úzkou, která vede podél horních řas.
 12. Bílý stín z paletky Sleek: Bílým stínem jsem projasnila vnitřní koutek oka.
 13. Bílá tužka She: Bílou tužkou jsem si vykreslila linku u dolních řas.
 14. Šedý stín z paletky Makeup Revolution: Šedým stínem jsem pak podél bílé linky u dolních řas udělala další linku, pro výraznější pohled.
 15. Kleštičky na řasy: Před nanesením řasenky jsem natočila řasy pomocí kleštiček. Na tuto vychytávku nedám dopustit.
 16. Řasenka pro objem řas Miss Sporty: Řasenku pro objem a natočení řas jsem nanesla první na dolní řasy, a pak až na horní. Tímto způsobem se mi neslepují řasy.
 17. Řasenka pro dlouhé řasy Miss Sporty: Poté jsem nanesla řasenku pro dlouhé řasy, na lepší pročesání a dramatičtější pohled.
 18. Sada na úpravu řas She – Tmavě hnědý odstín: Tmavším odstínem jsem vykreslila obočí a poté jej stejným produktem vyplnila.
 19. Tělový odstín: Tělovým odstínem jsem pročistila okolí kolem obočí a to hlavně pod obočím.

 

KONTURY A RTY

 1. Sada pro konturování Makeup RevolutionBronzer: Matný bronzer jsem nanesla štětcem na kontury, hranu dolní čelisti, bradu, vnější strany nosu a hrany čela podélně k vlasům. Důležité je, vše rozmazat do ztracena. Nesmí být vidět žádné tahy ani tvrdé hrany.
 2. Bronzer Mary Kay: Bronzer od Mary Kay jsem zvolila pouze na kontury. Má tmavší odstín s lehkými třpytkami, které ale po nanesení nejsou vidět. Bronzer působí lehkým jasem.
 3. Transparentní pudr Mary Kay: Pudr jsem nanesla na místa, které chci projasnit. Tím je myšlen střed čela, hrana a kořen nosu a místo pod očním okolím. Pouze vťukávám štětcem do pleti a zároveň s ním netlačím.
 4. Paletka tvářenek Sleek – Světle růžový odstín: Růžovou tvářenku jsem lehce nanesla na líčka. Opět je důležité, netlačit na štětec a jen zlehka nanést na pleť. Nechci vypadat jako Marfuša. 😉
 5. Rozjasňovač ze sady Makeup Revolution: Rozjasňovačem jsem projasnila vrh lícních kostí a střed horního rtu.
 6. Barva na rty Rimmel Provocalips16 Hr – světle růžový odstín: Pro toto líčení jsem zvolila růžové rty a ideálním pomocníkem mi byla barva od Rimmelu, kterou na rtech téměř necítím a dobře mi drží na rtech.
 7. Lesk na rty L´oreál ( Eve 400 ): Posledním krokem byl lesk v nádechu do fialové. Nanesla jsem jej na rty a vznikly tak lesklé a výrazné rty, ideální pro dnešní focení.

Děkuji za Váš čas!

Mark♥Po

Comments

comments