Plný Block vol.4 – Summer Jam v Praze

Druhý čtvrtek v srpnu se plánuje ponořit Vnitroblock do pravé letní pohody. A protože je jasné, že k tomuhle nejskvělejšímu ročnímu období neodmyslitelně patří koupání, zmrzlina, grilčo, hudba a móda  — všechny zmíněné nezbytnosti se na 100% zařídili, a to přímo pro vás!

Kdy: 10. srpen 2017 od 15:00 do 18:00 hodin

Osvěžit se můžete výbornou zmrzlinou od Angelato, SANI Authentic Italian Gelato, Fruteama – Ovocné Nanuky povečeřet něco dobrýho z grilu a poslechnout si v akustické podobě pecky z repertoáru kapely Republic of Two. (Republic of two akusticky) A krom toho budeš mít možnost pochutnat si na pravém tropickém osvěžení od Mladý kokos CZ, skočit se naučit něco nového na Papavera – květinářství workshop, nechat si v Beauty baru namalovat hennou super letní ozdobu a podívat se, jestli ti náhodou v letním šatníku nechybí nějaký kousek z našeho Summer Fashion Marketu. Na něm (mimo jiné) najdeš spousta plavek, šatů, sukní, tílek, pláštěnek, čelenek a dalších festivalových doplňků, ale taky longboardy a nafukovačky. To vše od českých i zahraničních designérů.

V rámci Plný Block vol.4 – Summer Jam se vám představí kapela Republic of Two, která speciálně u nás zahraje své pecky v akustické podobě.

Skupinu Republic of Two založili dva skladatelé, písničkáři a producenti Mikoláš Růžička a Jiří Burian. V jejich tvorbě převažují jemné skladby jen v akustickém hávu (dvě akustiky, basa, cello a zpěvy), které jsou nasáklé skandinávskou lehkostí stejně tak jako britskou melodičností.

Tahle dvojice byla roku 2010 Akademií populární hudby oceněna Cenou Anděl v kategorii Objev roku 2010. Jejich hlavním proudem je indie a folk. Akustické koncerty skupiny jsou jedinečné svou intimní atmosférou – kapela vás pozve do obývacího pokoje, pohodlně usadí a pomalu vtáhne do vlastního barevného světa emocí a nálad. „Naší hudbou reagujeme na dnešní přehlušený svět plný spěchu, agrese a hudebních trendů“, vysvětlují Republic of Two svá neobvyklá vystoupení.

Kde: Tusarova 791/31, Praha 7

Vstupné je zdarma.

Více informací naleznete na www.facebook.com…

Comments

comments