Podzimní Jarmark OnaDnes.cz v Holešovicích

Potřebujete si dokoupit stylové módní kousky za lidové ceny? Podzimní Jarmark OnaDnes.cz se uskuteční ve všech 4 Křižíkových pavilonech. Pro bazar oblečení budou vyhrazeny 2 největší pavilony B a E. K dispozici bude téměř 500 prodejných míst!

Kdy: 30. září 2017 od 9:00 do 17:00 hodin

V hlavním pavilonu najdete stánky partnerů OnaDnes.cz a pódium, na němž moderátorka Romana představí partnery nadace a vydraží oblečení, které věnují známé osobnosti. Ve druhém pavilonu bude dění z pódia přenášet velkoplošná obrazovka.

Výtěžek z aukcí, částí vstupného na Jarmark, penězi z tomboly a také díky partnerům akce pomůže společně s Nadací Terezy Maxové dětem a Nadací Agrofert panu Jaroslavovi, který zůstal sám s pěti dětmi.

Tereza Maxová věnuje do aukce svůj kalhotový kostým Prada a kabátek po dceři. Oblečení posílá také Monika Babišová, například mimo jiné luxusní šaty od Tatiany Kovaříkové či od značek Fendi či Alberta Ferretti. Své věci pošle zpěvačka Bára Basiková, osobně je pak přinese Kristýna Nováková, kterou známe jako Jindřišku z Pelíšků.

Co Jarmark nabídne kromě nákupů:

  • Na místě vám poradí vizážistky značky Dermacol
  • Profesionálové z NATURHOUSE vám na místě změří tělesné hodnoty, intoleranci jídel, atd. Prohlídka stojí 50 korun a peníze partner věnuje na pomoc pro pana Jaroslava.
  • Ve stánku Nadace Terezy Maxové dětem najdete kasičku, do které můžete přispět či nechat materiální pomoc pro pana Jaroslava – zejména hračky, trvanlivé potraviny a hygienické potřeby, případně použitelné oblečení (vel. 158,130,140 – kluci a 120 kluk i holka), boty (velikost 39, 37, 35 a 30). Jako poděkování tu dostanete domácí buchty a koláče, které pro vás opět napečeme.
  • Stánek se Starbucks s kávou a jinými dobrotami najdete v obou hlavních prodejních pavilonech.
  • K dispozici bude Zilniporadna.cz.
  • V pavilonu D s dětským koutkem a relax zónou najdete občerstvení u stánků Parky’s, Mixit – zdravá zmrzlina, Zdravé stravování a FRESH-JUICES.
  • Lístek do tomboly, z níž výtěžek opět putuje na pomoc panu Jaroslavovi, stojí 30 korun a je pro vás připraveno 27 cen v celkové hodnotě 22 tisíc korun.
  • V pavilonu C se na vás se svými výrobky těší uživatelky webu Fler.cz.
  • V dětském koutku, který zajistil Aqupalace Praha, najdou vaše děti: bazének s dětskými kuličkami, skákací hrad, konzole Nintendo, dětské stolečky a židle, hrací domeček se skluzavkou, podlahu v podobě velké role papíru a pastelky, maskota a čtyři animátory.
  • Do oranžových kontejnerů Potex můžete házet již nechtěné oblečení.

Předprodej vstupenek na Jarmark pro prvních tisíc lidí nabízí Slevomat, a to i s dárkem (balzámek na rty) od Dermacolu v netkané tašce s logem OnaDnes.cz

Vstupné na Jarmark stojí 30 korun. Brány Křižíkových pavilonů se otevřou v 9:00 hodin a nakupovat tu můžete až do 17:00 hodin. Hlavní vchod pro návštěvníky je mezi pavilony B a D – Průmyslový palác je třeba obejít zleva.

Více informací naleznete na www.ona.idnes.cz

Comments

comments