Prague Design Week 2017

Designérská prodejní přehlídka Prague Design Week v centru metropole představí desítky designérů, návrhářů, ateliérů i škol z celé ČR, ale i Slovenska a dalších zemí světa. To vše od 10. dubna do 16. dubna 2017.

Kdy: 10. duben 2017 – 16. duben 2017 od 12:00 do 21:00 hodin

Již čtvrtý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2017 proběhne v pražském Tančícím domě. Přijďte se podívat na nejnovější design a inspirace od desítek designérů.

Hlavní částí akce je výstava designérů, designérských studií, šperkařů, módních návrhářů, umělců i studentů středních vysokých škol z České republiky i zahraničí. Čekají vás celkem čtyři patra plná originálního designu i desítek tvůrců a uskupení.

Pro návštěvníky je připraven speciální projekt Design Kino nabízející krátká videa nejen o designu. Těšit se můžete na výrobu českých i zahraničních firem, rozhovory s významnými českými i světovými designéry. Dále si budete moci prohlédnout zajímavé produkty i koncepty, módní přehlídky, architekturu, interiéry a unikátní výtvarné instalace.

Každý den v podvečer budete mít k dispozici diskuzní panely s jednotlivými tvůrci i zajímavými osobnostmi českého designu, na kterých se můžete zeptat, kde berou svou inspiraci a další zajímavosti ze zákulisí tvůrčího procesu. Podrobný seznam všech přednášejících a data přednášek najdete na www.praguedesignweek.cz

Nejlepší český i zahraniční design si budete moci pořídit přímo v Design Shopu, který nabídne knihy, šperky, bytové dekorace, nábytek a mnoho dalších zajímavých drobností a dárků.

Kde: Ondřej Krynek & DesignCorporation, Rašínovo nábřeží 1981/80, Praha 2

Vstupné

150 Kč/100 Kč na týden. Vstupné s katalogem.

Otevírací doba

pondělí – čtvrtek: 12:00 – 21:00 hodin
pátek – sobota: 10:00 – 21:00 hodin
neděle: 10:00 – 19:00 hodin

Více informací o festivalu najdete na www.praguedesignweek.cz

Comments

comments