Prezentace přední umělecké vysoké školy světa Istituto Marangoni

V rámci prezentace přední umělecké vysoké školy světa Istituto Marangoni se dozvíte veškeré informace o evropské vysoké škole módy, umění a designu.

Kdy: 4. dubna 2017 od 18:00 do 20:00 hodin

Itálie je tradičně považována za hlavní středisko módy, umění a designu. Studium na jedné z předních vysokých škol módy, umění a designu na světě, je první krok směrem ke splnění snu o mezinárodní kariéře v módním průmyslu.

V roce 2016 se škola umístila na 4. místě TOP 25 nejlepších uměleckých vysokých škol módního žebříčku Fashionista. Za více než 80 let dějin Istituto Marangoni bylo mezi studenty mnoho známých osobností, včetně Domenico Dolce, Franco Moschino, Alessandry Facchinetti a dalších světoznámých módních návrhářů.

Škola nabízí více než 60 studijních programů: bakalářské, magisterské, intenzivní a krátkodobé kurzy. Čtyři kampusy se nachází ve světových módních metropolích – Milán, Paříž, Londýn a Florencie. Pedagogové  jsou profesionální návrháři, stylisté, fotografové a obchodníci, kteří pracují se studenty na reálných projektech.

Studenti Istituto Marangoni absolvují odborné stáže, setkávají se se zástupci předních světových značek a jsou zapojeni do tvůrčích soutěží a módních týdnů. Absolvent má nejenom samotný diplom, který je uznán po celém světě, ale také vynikající portfolio a odborné schopnosti.

Budeme mluvit o:

  • Nabízených studijních programech a stážích ve světově známých společnostech
  • unikátním přístupu je studiu, založeném na praxi a vztazích s průmyslem módy a designu
  • kampusech školy v Miláně, Paříži, Londýně a Florencii
  • kariérních vyhlídkách a příbězích úspěchů obsolventů

Pro koho bude akce prospěšná:

  • studenty a žáky, kteří chtějí získat perspektivní vzdělání na jedné z nejlepších škol na světě
  • odborníky módního průmyslu – návrháře. stylisty, fotografy a další, kteří chtějí dozvědět něco nového

Účast je zdarma, ale počet míst je omezen – registrujte si proto své místo co nejdříve.

Kde: Les Palais Art Hotel Prague, U Zvonařky 1, Praha 2

 

Comments

comments