Recenze: Náramky značky Deltimo + připravovaná soutěž

Chystáte si koupit náramek, od značky Deltimo? Tímto článkem bych vám ráda sdělila, zda má smysl, investovat do této značky.

Možná jste si všimli, že před Vánoci přišel silný příliv s recenzemi na náramky značky Deltimo. Bylo to z toho důvodu, že oslovili mnoho blogerů, kterým navrhli spolupráci. I já jsem byla jedna z nich. Na spolupráci jsem kývla už jen proto, že jsem o značce Deltimo toho moc nevěděla a na náramky jsem byla zvědavá. Navíc umožnili blogerům přijatelné požadavky, který si mohl každý upravit podle svého. Na výběr jsem dostala z celé nabídky, což bylo také fajn.

I pošta byla rychlá, během tří dnů jsem měla balíček na poště a mohla si ho převzít. Škoda jen, že ke spolupráci nepatřil i fakt, že mi budou náramky doručeny v originálním balení. Že by ta krabička byla dražší, než jsou samotné náramky? Napadlo mě v tu chvíli, co jsem obálku držela v ruce. Lehce jsem se pousmála a už se těšila, až budu psát tyto řádky.

Náramky mi přišly v pořádku. Bez škrábanců a nedokonalostí. Plus jsem dala i vhledu náramků, které se od těch na fotkách v e-shopu – nelišil. Velké mínus jsem ale dala rozměrům náramku. Zkusila jsem dohledat, zda byly rozměry na e-shopu Deltimo napsané, ale žádný takový údaj jsem nenašla. Z toho důvodu jsem žádné fotky s outfitem vyfotit nemohla, jelikož mi seděl pouze jeden, ze všech čtyř.

A jaké náramky jsem si vlastně vybrala?

LEOPARD NÁRAMEK Z BÍLÝCH PŘÍRODNÍCH KAMENŮ

Co o náramku tvrdí značka Deltimo

Leopard náramek z bílých přírodních kamenů je vyrobený z velice kvalitního leštěného kamene. Je doplněný originálním korálkem se stylizovanou kovovou hlavou leoparda. Náramek na ruku je navlečen na pevné gumičce, která se jen tak nepřetrhne a padne na každou velikost zápěstí. Módní doplněk má elegantní vzhled, je vhodný jako náramek pro ženy i náramek muže a udělá vašim blízkým radost i jako dárek.

Pro/proti

+ propracování náramku

+ doprava

+ komunikace

– cena

– nedostatek užitečných informací o náramku

– balení

– věrohodnost zboží

ZLATÝ BUDDHA NÁRAMEK Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ

Co o náramku tvrdí značka Deltimo

Zlatý Buddha náramek z přírodních kamenů je vytvořen zajímavou kombinací korálků z přírodního kamene v hnědých mramorovaných podtónech, které jsou na předělu ozdobeny detailně provedenou kovovou miniaturou významné postavy jednoho z nejrozšířenějších náboženství, Buddhy. Pružný gumový svazek je vysoce odolný proti vnějším vlivům a zabrání nechtěnému sklouznutí náramku ze zápěstí, dlouho vydrží a nevytahá se.

Pro/proti

+ propracování náramku

+ doprava

+ komunikace

– cena

– nedostatek užitečných informací o náramku

– balení

– věrohodnost zboží

CROWN NÁRAMEK S FIALOVÝMI PŘÍRODNÍMI KAMENY

Co o náramku tvrdí značka Deltimo

Crown náramek s fialovými přírodními kameny je vyrobený z velice kvalitního leštěného kamene. Crown náramek s fialovými přírodními kameny je doplněný originálním korálkem, kterým je královská koruna. Náramek je navlečen na pevné gumičce, která se jen tak nepřetrhne a padne na každou velikost zápěstí. Módní doplněk má elegantní vzhled, je vhodný jako náramek pro ženy i náramek muže a udělá vašim blízkým radost i jako dárek.

Pro/proti

+ propracování náramku

+ doprava

+ komunikace

– cena

– balení

– nedostatek užitečných informací o náramku

– věrohodnost zboží

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK SE LVEM Z MODRÝCH KAMENŮ

Co o náramku tvrdí značka Deltimo

Stříbrný náramek se lvem z modrých kamenů v kombinaci dokonale vybroušených korálků z přírodních kamenů v modrých tónech spolu s drobnými kovovými korálky a jako koruna celého kompletu pečlivě vypracovaná miniatura lví hlavy, to je ve stručnosti popis jednoho z nejatraktivnějších náramků v naší nabídce. Nasazení i sejmutí z ruky je velmi jednoduché. Díky vhodně řešenému nastavení velikosti snadno přizpůsobíme lví náramek na ruku velikosti každého zápěstí.

Pro/proti

+ propracování náramku

+ doprava

+ komunikace

– cena

– balení

– nedostatek užitečných informací o náramku

– věrohodnost zboží

Můj názor

Náramek v rozmezí mezi 300 – 400 Kč s korálky za pár korun, bych si za vlastní finance nepořídila. Navíc silně pochybuji, že jde o nějakou vysokou kvalitu, jelikož ty samé korálky jsou ke koupi na Aliexpressu za pár korun a dokonce si můžete vybrat v cenovém rozmezí cca 2 – 3$ – kompletní náramek ve třech různých velikostí, které se mimochodem od těchto příliš neliší. Pokud se dále podívám na daný e – shop Deltimo, pak bych místo zbytečně dlouhého popisku u náramků, raději uvítala informace o produktu, jako je třeba velikost s rozměry náramku, odkud pochází přírodní materiál korálků a samozřejmě přijatelná cena, odpovídající kvalitě zboží.

Připravovaná soutěž

Po novém roce chci publikovat novou soutěž o tyto náramky. Jsem si jistá, že udělají někomu z vás radost. Navíc budou mít možnost až čtyři z vás vyhrát náramek, který si budete moc sami vybrat. Samozřejmě nebudou chybět rozměry daných náramků s jejich využitím.

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments