Romantický outfit s duhovými linkami

Vítejte! Dnes jsem si pro Vás připravila můj romantický outfit s mojí něžnou stránkou osobnosti. Ano, jsem romantička. I přes to, že jsem se párkrát vymykala ve svých outfitech a nechala se zlákat momentálním trendem. Někdy jsem totiž chtěla experimentovat, což vedlo k tomu, že i před zrcadlem jsem sebe sama nepoznávala. Vím, že tyto nejasné překlepy patří k nalezení toho pravého a nefalšovaného stylu, ke kterému patří celková image. V mém líčení převládají barevné stíny s jemnými linkami, umělé řasy nepoužívám a nezbytnou součástí jsou výrazné rty a kontury. Outfity mám ráda barevné, s motivy květin a z příjemného materiálu. Sukně áčkové, nadýchané, balónové, s puntíky i džínové. Na zimu si chci pořídit kožíšek a teplejší šaty ke kolenou. A volánky na oblečení? Ano i volánky. Přes to, že jsem volánky dlouho opovrhovala, nyní jsem našla cestu i k nim. Romantický outfit tedy na mém blogu budete vídat často.

Také jsem poslední dny zvažovala změnu své barvy vlasů. Jak můžete sami vidět, má přirozená barva vlasů je tmavě hnědá. Uvažovala jsem nad platinovou blond, ale při faktu, že bych si znovu musela vlasy nechat stahovat jsem přešla na méně drastickou metodu a to ombré! Nyní je ombré velmi žádané a nosí je každá druhá žena. Ne, že bych snad proti tomu něco měla, naopak. I mě se tento look vlasů velmi líbí, ale cítila bych se v nich opravdu dobře? Nevím a upřímně se mi experimentovat nechce. Budu se proto i nadále držet své blond barvičce, kterou možná lehce prosvětlím. Ale žádnou razantní změnu nakonec nechystám.

Focení tohoto outfitu jsem si náramně užila. Nejen, že jsem si po mnoha letech sedla na houpačku ( upozorňuji, že má muší váha ji nikterak neohrozila ), ale mohla jsem si opět vyzkoušet ten blahodárný pocit, který jsem měla v před školním věku! Při té hektické době jsem i zapomněla na venkovní relaxaci v trávě. Milovala jsem tyto chvilky a díky, že jsem v Praze našla místo pro život, kde se dá všechno již zmíněné z realizovat! 🙂

Budu ráda za zanechání komentáře, kde se mi můžete pochlubit, jakým outfitům nebo kouskům oblečení dáváte přednost. Můžete také přidat jakou barvu vlasů máte či zda zvažujete změnu. Líčení, pro tento outfit si můžete prohlédnout ZDE v článku, kde jsem se zaměřila na oči s duhovými linkami!

Sukně – vintage, halenka – Tally Weijl, sandálky – Las Cosas de Laura, řetízek – BeChick, prsten – Gate

Mějte se krásně!

Mark♥Po

Comments

comments