Sunglasses Inspo

Jako je v létě důležitý pitný režim, tak i ochrana před slunečními paprsky je velmi důležitá. Nejde tak o ochranu zdravotní, ale spíš pohodlnou. Navíc sluneční brýle dodají ten správný šmrnc k letním outfitům. Mají nepřeberné množství tvarů a širokou škálu barev. Rozeznávají se podle stylu a nosí se podle stylu oblékání. Proto vždy, když jdu nafotit další outfit, vybírám si pečlivě i sluneční brýle. Je to pořád módní doplněk a jako takový, musí být správně zvolený k určitému looku. I přes to, že vlastním „pouze“ troje brýle, pořád mám chuť poohlédnout se po dalších a to luxusnějších!

A protože zastávám názor, že inspirace není nikdy dost, připravila jsem článek se slunečními brýlemi společně s outfity. Doufám, že Vám článek přidá motivačního ducha a výběr vašich slunečních brýlí bude jednodušší. Klidně mi do komentářů můžete připsat, jaké sluneční brýle nosíte, v jakých se cítíte nejlépe nebo jaké se vám líbí a plánujete si pořídit.

Romantické sluneční brýle

Sluneční brýle se zlatými, kovovými obroučkami a s hnědými skly volím k romantickým outfitům. Výjimku jsem udělala v případě černého outfitu s tutu sukní a kabátkem se zvířecím vzorem. Tyto sluneční brýle mi slouží i jako doplněk pro zjemnění celkového looku. Koupila jsem je v Humanicu a hned při prvním vyzkoušení mi „padly do oka“. Na nose sedí přijatelně a dokonale mi stíní oči před slunečním zářením. Navíc dělají neuvěřitelnou parádu! Doporučuji zvolit pro tento typ brýlí výraznou rtěnkou a zvýrazněné obočí.

ODKAZ OUTFITŮ:

 

 

Pilotky do pohody i nepohody

Ano, tak je to psáno v nadpisu, tak je to i v reálu. Pilotky se zbarvením do zelené, modré a žluté barvy jsou vážně universálním kouskem, hodící se téměř ke všemu. Volím je k podobně zbarveným outfitům nebo jako zpestření černých outfitů se sex – appealem ( viz první fotka ). Pořídila jsem je za hubičku na eshopu a byla to koupě „za milión“. Jsou velmi pohodlné a lehké na nose, což je pro celo denní nošení velmi důležité a navíc jsou šmrncovní! Navíc lze zvolit jemné líčení nebo tzv. nahé. Snesou opravdu jakékoliv denní líčení.

ODKAZ OUTFITŮ:

  1. POLKA DOT WOMAN´S DRESSES
  2. WHITE & TYRKYS OUTFIT
  3. BLUE DENIM SHIRT/DRESS

 

 

Retro styl v poddání černých slunečných brýlí

Retro brýle a retro styl? Ano, jde to k sobě, ale nemusí to být pravidlo. Černé sluneční brýle volím jak k retro kouskům, tak i k elegantnímu či minimalistickému stylu oblékání. Brýle jsou i velmi dobře řešené, ale bohužel to na těchto fotkách není vidět. Vnitřní část obrub, směrem k obličeji má bílou barvu. Proto jsou na fotkách vidět bílé okraje obrub přes skla. Lépe je to vidět na náhledové fotce, hned na začátku článku. Líčení bych doporučila výrazné s klasickými červenými nebo růžovými rty a samozřejmě k upravenému obočí.

ODKAZ OUTFITŮ:

  1. BLACK & GREY & WHITE
  2. POLKA DOT SKIRT
  3. BURGUNDY DRESS AND ANIMAL PATTERN

 

 

Stále probíhá soutěž o tělovou péči s Tangle Teezer kartáčem! Pokud Vás moje giveaway zaujala nebo stále váháte, nevadí. V článku mám ke každému produktu popisek a pravidla jsou velmi jednoduchá! Proto, pokud máte chuť na výzvu, můžete kliknout SEM na odkaz, kam Vás to přesměruje přímo ke zdroji. 🙂

Děkuji za Váš čas a brzy na viděnou!

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments