Transformace: Výstava odborné školy oděvního návrhářství v Praze

Dne 9. března se konala módní přehlídka s názvem Transformace – Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze. Vernisáž výstavy prací studentů všech modelů potrvá do 25. března. Proto nemusíte zoufat. Veškeré modely budou ještě k vidění v Galerii 1 ve Štěpánské ulici v Praze.

Zahájení módní přehlídky Transformace, která se uskutečnila v Galerii 1 ve Štěpánské proběhlo v podání souboru prvních sólistů Baletu Národního divadla pod vedením Míchala Štípy.

Modelky a modelové předvedli módní tvorbu prvního a druhého ročníku na téma GEOMETRICKÉ TVARY. První ročník Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze měl modely s podtitulem „Rotace a Statika“ (kruh a čtverec) a druhý ročník kolekci „Gradace a Dynamika“ (trojúhelník a mnohoúhelník).

Módní show Transformace pod vedením Česlava Jaroše si nemohla nechat ujít módní kritička Františka Čížková i fashion designer Michal Marek a spousta dalších lidí z módního průmyslu. Výstava všech modelů potrvá do 25. března 2017 v galerii 1 ve Štěpánské ulici.

Zdroj fotek: www.spycross.cz

Otázky nakonec

Jak se vám líbí modely prvního a druhého ročníku VOŠ Oděvního návrhářství? Myslíte si, že se jim poněkud extravagantní oděvy povedly? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře.

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments