Výběr 10ti módních časopisů z ČR

Máte již pro svojí kamarádku nebo maminku dárek k Vánocům? Co takhle nadělit pod stromeček a třeba jen sobě, předplatné módního časopisu? Rozhodně tím milovníky módy, ale i ty, co se o módu zajímají, ale zatím si s ní neví rady uděláte radost. Dopřejete jim nejen hojnou dávku inspirace, ale i užitečné rady! Připravila jsem článek s názvem – Výběr 10ti módních časopisů z ČR, který mluví za vše.

ELLE

Web: elle.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 100 Kč

Šéfredaktorka: Andrea Běhounková

Časopis Elle není třeba dlouze představovat. Už více než šestnáct let je komplexním průvodcem životního stylu sebevědomých a spokojených žen, které umějí ocenit kvalitu. Na stránkách Elle najdete nejen módu, kosmetiku nebo novinky z kultury, designu či nových technologií, ale rozšíříte si přehled v tématech, jako je politika, kariéra, rodinné vztahy nebo partnerský život. Elle svým čtenářkám nic nediktuje, naopak: pomáhá jim najít jejich vlastní, osobitý styl, inspiruje je, motivuje a probouzí jejich kreativitu a vizuální cítění.

HARPER´S BAZAAR

Web: harpersbazaar.com

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 100 Kč

Šéfredaktorka: Bára Nesvadbová

Časopis Harper’s Bazaar je nejprestižnějším a nejdéle vydávaným módním titulem na světě. Je inspirativní učebnicí stylu pro sebevědomou ženu s vlastním vytříbeným názorem a především s neuvěřitelně luxusním vkusem. Svým čtenářkám odhaluje nejnovější módní trendy, nezapomíná ani na novinky v kosmetice, zároveň přináší exkluzivní rozhovory a zajímavé reportáže.

LUXURY GUIDE

Web: www.luxuryguide.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 99 Kč

Šéfredaktorka: Kateřina Daňková

Luxusní čtvrtletník Luxury Guide, který patří do portfolia stejnojmenného vydavatelství, je určen pro všechny náročné čtenáře, kteří rádi obohatí svůj životní styl. Pravidelně přináší témata a články z okruhů, jakými jsou móda, kosmetika, šperky a hodinky, gourmet, design, cestování a mnoho dalších. Nechybí ani kvalitní publicistická témata a rozhovory.

OK!

Web: zeny.cz/magaziny/ok

Předplatné: ZDE nebo ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 69 Kč

Šéfredaktorka: Tereza Jandějsková

OK! je lifestylový časopis, který vychází po celém světě v řadě jazykových mutací. Každý měsíc zprostředkuje virtuální setkání s řadou zajímavých osobností ze světa i z České republiky. Kromě rozhovorů a profilů však přináší i inspirativní stránky ze světa módy, kosmetiky, životního stylu. Hledáte-li rozhovory na úrovni, bez výmyslů a fám, jste na správném místě. Solidnost je totiž důvodem, proč si OK! celebrity tak rády pouští do svého soukromí. Předplatné je včetně dárků na obálce.

JOY

Web: joyonline.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 40 Kč

Šéfredaktorka: Valentina Tesařová

Lifestylový časopis pro moderní ženy. JOY se zaměřuje na módu, krásu, osobnosti, nabízí nový pohled na muže, sex a vztahy. Časopis si zakládá na blízkém vztahu ke svým čtenářkám. Je výjimečná svými exkluzivními a propracovanými fotoprodukcemi. Silné zázemí v této oblasti má česká JOY díky mezinárodním edicím. V JOY najdete více módy, více kosmetiky, více V.I.P. než v jiných časopisech stejného zaměření.

MARIE CLAIR

Web: marieclaire.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 90 Kč

Šéfredaktorka: Lenka Fabiánová

Marie Claire je časopis mnoha tváří. Je provokativní a inspirující. Ve svých článcích podtrhuje ženskou krásu, styl a jedinečnost, proto nejvíce osloví ambiciózní ženy mezi 25 a 35 lety, které mají silnou osobnost a vytříbený smysl pro styl. Pro jeho čtenářky není móda hobby, ale životní styl. Přesto nepostrádají ani sociální cítění a mají všestranné zájmy. Marie Claire disponuje vyváženým redakčním obsahem se silnými reportážemi, prestižně podanou módou a inspirativním lifestylem.

MARIANNE

Web: marianne.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 70 Kč

Šéfredaktorka: Monika Mudranincová

Marianne je čtení pro dospělé ženy, které vědí, co chtějí. Pro ženy, které vědí, že nikdy není na nic pozdě a proto se nebojí začínat znovu a lépe. Redakční tým Marianne je svým čtenářkám blízký věkem, životními zkušenostmi i prioritami, a proto dokáže vytvářet časopis, který jim je zdrojem užitečných informací, pomocníkem, který „šetří čas a peníze“ i přítelkyní. Časopis roku 2013 a 2014 – vítěz kategorie časopisy s prodaným nákladem od 50 000 do 100 000 ks.

INSTYLE

Web: instyleonline.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 70 Kč

Šéfredaktorka: Karolína Otevřelová

Časopis InStyle přináší články o módě, kosmetice, interiérovém designu a bydlení, stylovém stolování a cestování a zakládá si na blízkém vztahu se svými čtenářkami. Módní trendy představuje výhradně na celebritách, které mají (na rozdíl od „dokonalých“ modelek) typy postav jako čtenářky, a je tak přitažlivý pro ženy všech věkových skupin.

BURDA

Web: burdastyle.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 120 Kč

Generální ředitelka: Petra Fundová

Burda Style je časopis o módě a šití s více než padesátiletou tradicí. České ženy rády hledají svůj osobitý styl a móda je pro ně způsob, jak ho vyjádřit. Web mohou procházet stejně jako módní katalog nebo si přečíst zajímavé články. Burda Praha patří k vydavatelské skupině Burda Eastern Europe, která začala se svými vydavatelskými aktivitami na českém trhu již v roce 1990. V následujícím roce vydala Burda Praha svůj první časopis: BURDA – nejznámější titul pro ženy na světě – a od té doby se s mnoha dalšími tituly úspěšně umisťuje na českém trhu.

GLANC

Web: iglanc.kafe.cz

Předplatné: ZDE

Běžně v prodeji ve stánku: cca 49 Kč

Šéfredaktorka: Jana Marečková

Glanc je ryze český lifestylový časopis zaměřený na všechny oblasti života, které zajímají moderní, inteligentní a náročnou ženu, ať už je to krása, móda, bydlení, cestování, nebo vztahy. Úzce spolupracuje se slavnými a úspěšnými osobnostmi, přináší možnost nahlédnout do jejich soukromí a poznat jejich názory. Glanc dovoluje čtenářkám vstoupit do světa úspěchu, snů, emocí a splněných přání. Glanc je nyní ještě stylovější.

Otázky nakonec

Máte svůj nejoblíbenější módní časopis? Pokud ano, pak který? Přijde vám výběr módních časopisů v ČR dostačující? Své odpovědi mi můžete napsat do komentáře 🙂

S přáním krásného dne,

Mark♥Po

Comments

comments