White top

Krásný, sluneční den jsme o víkendu strávili v Písku. Udělali jsme si takový velmi příjemný a pohodový den. Byl to opět jeden z těch parných dní, kdy to je ideální, pro silný relax. Tedy nejlépe pod slunečníkem s koktejlem v ruce. Outfit byl vyfocen v historické části Písku.

Pouzdrová, krajková sukně je dobře nositelná. Hodí se jak do kanceláře, na rande, nebo na procházku. Má pružný materiál, proto chůze v ní je pohodlná a velmi elegantní. K pouzdrové sukni jsem si vzala bílý top nad pupík. Má ozdobný popruh, který se zavazuje na zádech. Podobný outfit jste mohli vidět zde, který je stylisován, pro změnu, jako byznys outfit. Nude lodičky je snad Must have každé moderní ženy. Lehce zakulacená špička a jehlový podpatek, tvoří dokonalou souhru, pro dokonale štíhlá lýtka a velmi sexy chůzi.

P.S. Pokud se teprve učíte, nebo se bojíte chodit na vysokých jehlových podpatcích, tak nezoufejte. Každé začátky jsou pro každého těžké a hlavně bolestivé. I já si vytrpěla dost. Ale to není důvod, proč to vzdát. Chce to opravdu usilovný trénink. Ale věřte, mi. NIC NEDĚLÁ ŽENU ŽENOU, NEŽ DOKONALÁ CHŮZE NA PODPATCÍCH. Ať si každý říká co chce, je to tak. Doporučuji přečíst knihu Sexy na vysokých podpatcích. Snadný návod, který Vám pro začátek pomůže. 🙂

INSPO

Top – erika fashion

Skirt – erika fashion

 Pumps – botovo

Bag – Elle

Mějte se krásně. 🙂

Mark♥Po

Comments

comments